sıkıcı pazar gunleri.

Yine sıkıcı bir pazar gunune İstanbul da yine yağmurla başladık.Pazar gunleri genelde yağmurlu,sıkıcı,kasvetli mi olmak zorunda ? Çocukluğumdan beri pazar gunlerinin kaderi bu sanki. Cumartesiler hep guneşli, eğlenceli ama pazarlar maalesef hep aynı. Belkide pazardan sonra pazartesi yani haftanın ilk gununun gelmesi, dolayısıyla okul varken okulun ilk gunu, iş hayatına başlayınca pazartesi sendromları vs vs nın habercisi olması pazar günlerini bu denli sevimsiz hale getiriyor..

Nedense insanın evden çıkası gelmiyor, hem pazar, hem hava kötu..kedi bi yanda ben bi yanda evde miskinlik yapıyoruz..Pazar gazeteleri de okundu bitti, çabuk bitmesin diye eki en bol olanlardan iki tane aldım üstelik ama yinede bi çırpıda bitti..Acaba ikisinde de aynı haberler mi vardı.. :) ikisinden de yemek ekleri çıktı :P içinde basit ve pratik olduğu iddia edilen tarifler var  ,bakması okuması cidden cok zevkli ..yemesi de eminin zevkli olurdu ama oturup yapmak cidden gözümde buyuyor..Ayrıca da kalorili yiyeceklerden uzak durma vakti..

Saat olmus 16:15, bugunde elden gidiyor nerdeyse..Bari kaçırmadan yetişip kendime söz verdiğim yapılması gereken sıkıcı bir iki işi yapalım..  

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !